Leki i suplementy diety na chorobę lokomocyjną - na mdłości, na nudności
Preparaty łagodzące mdłości, torsje i inne objawy choroby lokomocyjnej u dzieci i u osób dorosłych. Środki łagodzące objawy uboczne chemioterapii i innych zabiegów medycznych. W ofercie znajdziemy często stosowany i znany Aviomarin zawierający dimenhydraminę oraz środki oparte na naturalnej recepturze z imbirem: Avioplant, Amarin. Oferta zawiera także preparaty homeopatyczne i opaski akupresorowe marki Sea-Band bezpieczne dla dzieci i kobiet w ciąży.
Choroba lokomocyjna dotyka wielu osób, zwłaszcza dzieci, ale cierpią na nią również dorośli. Jej objawy są bardzo uciążliwe i mogą skutecznie utrudniać podróżowanie. Występują podczas długotrwałej podróży samochodem albo pociągiem, a także w trakcie lotu samolotem oraz rejsu statkiem. Chorobę lokomocyjną można zwalczać za pomocą dostępnych w naszej aptece preparatów.
Objawy choroby lokomocyjnej
Dolegliwości związane z tą chorobą to przede wszystkim nudności, zawroty głowy oraz wymioty. Odczuwane jest ogólne pogorszenie samopoczucia, a także spadek ciśnienia. Leczenie polega na hamowaniu objawów, w czym pomaga odpowiednio dobrany lek na chorobę lokomocyjną.
Lek na chorobę lokomocyjną - co wybrać?
W i-Apteka.pl dostępnych jest wiele preparatów, które pomagają w zwalczaniu choroby i ułatwiają podróżowanie. Wśród nich oferujemy leki o zróżnicowanym składzie, w tym zawierające imbir albo dimenhydrynat. W tej kategorii znajdą Państwo również opaskę akupresurową dla dorosłych, która w sposób nieinwazyjny znosi objawy choroby lokomocyjnej.
Jakie rodzaje leków na chorobę lokomocyjną oferuje i-Apteka.pl?
W ofercie i-Apteka.pl dostępne są leki na chorobę lokomocyjną w różnej formie. Wśród nich dobrze znane tabletki na chorobę lokomocyjną Aviomarin. W ich składzie występuje dimenhydrynat, czyli związek organiczny o działaniu przeciwwymiotnym.
Na i-Apteka.pl zamówisz także syropy na chorobę lokomocyjną – przykładem jest LOKOMOTIV. Zawiera wyciąg z imbiru, który jest naturalnym środkiem łagodzącym objawy towarzyszące chorobie lokomocyjnej.
Jeśli interesuje Cię płynna forma leku lub suplementu diety oprócz syropów masz do wyboru krople Imbifem. Zawierają imbir, który pomaga złagodzić nudności i wymioty. Krople mogą być stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci (od 6. roku życia).
W jaki sposób stosować leki na chorobę lokomocyjną, aby były skuteczne?
Leki na chorobę lokomocyjną należy zażywać jeszcze przed rozpoczęciem podróży (najlepiej około 30 minut przed wyjazdem).