Polecane produkty
Skład:
2 lizaki zawierają: 14 mg wyciąg z kłącza imbiru (Zingiber officinale Roscoe)
Skład ogółem: Cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), aromat, wyciąg z kłącza imbiru, kurkuma (barwnik).
Działanie:
LOKOMOTIV Lizaki to naturalny suplement diety stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Niezwykle atrakcyjna forma lizaków, zachęca najmłodszych do przyjmowania preparatu. W jego skład wchodzi wyciąg z kłącza imbiru, który powszechnie znany jest ze swojego działania przeciwwymiotnego. Odpowiada za wyraźne ograniczenie odczuwanego w czasie podróży dyskomfortu (np. odruchu wymiotnego, skołowania). Przyczynia się do zdecydowanej poprawy samopoczucia i odzyskania radości płynącej z rodzinnych wycieczek. Korzystnie wpływa na funkcjonowanie organizmu. LOKOMOTIV Lizaki charakteryzują się wyjątkowym smakiem.
Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu u dzieci od 3 roku życia i osób dorosłych w przypadku złego samopoczucia i mdłości występujących w czasie podróży (np. samochodem, autobusem, statkiem czy samolotem).
Dawkowanie:
Stosować miejscowo, do lizania. Dzieciom od 3 roku życia zaleca się podawanie 2 lizaków/24h. U osób dorosłych należy stosować 3 lizaki/24h.