Polecane produkty
Składniki L'Biotica Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym:
Aqua, Acrylates Copolymer, PVP, Polyvinyl Alcohol, Silica, PEG-12 Dimethicone, Charcoal Powder, Titanium Dioxide, Iron Oxide (CI 77499), Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Hamamellis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Parfum.
Działanie L'Biotica Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym:
Skuteczną likwidację zaskórników, również tych trudnych do usunięcia gwarantują Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym marki L'Biotica. Aktywny węgiel drzewny jest substancją o wyjątkowych właściwościach oczyszczających, która z łatwością usuwa wszelkie głęboko osadzone w skórze zanieczyszczenia. Produkt zwęża pory i zmniejsza ich widoczność oraz pomaga regulować produkcję sebum. Pierwsza aplikacja daje już wymierne efekty, natomiast regularnie stosowane plastry przeciwdziałają powstawaniu nowych zaskórników.
Zastosowanie L'Biotica Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym:
L'Biotica Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym polecane dla osób, które mają problem z nadmierną ilością sebum i z zaskórnikami na nosie.
Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik plastrów. Nie stosować w przypadku skóry bardzo wrażliwej, a także w przypadku skóry podrażnionej promieniami słonecznymi lub oparzonej. Nie stosować na skórze ze zmianami skórnymi lub znamionami.
Sposób użycia L'Biotica Plastry na nos głęboko oczyszczające z węglem drzewnym:
Tylko do użytku zewnętrznego. Zaleca się aplikować 1-2 razy w tygodniu. Plaster należy nakładać suchymi dłońmi na skórze oczyszczonej z zanieczyszczeń i resztek innych kosmetyków. Wyjąc plaster, zdjąć folię ochronną i gładką stroną przykleić na zwilżoną skórę nosa. Plaster należy wykorzystać bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Dobrze przylegający plaster pozostawić na nosie przez 10-15 minut (do całkowitego wyschnięcia), następnie ostrożnie zdjęć, pociągając za jego brzegi. Przy trudnościach z jego usuwaniem można go delikatnie zmoczyć.