Polecane produkty
Skład Zuber Woda lecznicza:
Ogólna zawartość składników mineralnych: 23 977,10mg/l. Aniony: wodorowęglanowy – 16342,00; chlorkowy – 1001,00; siarczanowy – 54,78; bromkowy – 1,54; jodkowy – 1,16; kationy: sodowy – 5994,00; magnezowy – 234,90; potasowy – 211,90; litowy – 27,94; wapniowy – 27,35.
Działanie Zuber Woda lecznicza:
Jest to woda wydobywana z odwiertów na południowym stoku Góry Parkowej. Zuber Woda lecznicza to woda typu szczawa o bardzo dużej mineralizacji – powyżej 21 000mg w litrze i unikalnej zawartości składników. Wyjątkowa struktura jonowa wody pozwala na uzupełnienie niedoborów pierwiastków, które mają istotne znaczenie dla homeostazy organizmu. Tymi składnikami są m.in.: sód, potas, wapń, magnez. Zuber Woda lecznicza zalecana jest w kuracji pitnej (krenoterapia). Przyczynia się do pobudzenia metabolizmu białkowo-tłuszczowo-węglowodanowego, dlatego polecana jest w leczeniu chorób przemiany materii. Pomaga obniżać poziom cukru we krwi, zwiększa spalanie tłuszczów, co wpływa na spadek masy ciała. Ponadto przyczynia się do wzrostu wydalania kwasu moczowego. Zwalcza zgagę i nadkwasotę żołądka.
Zastosowanie:
Zuber Woda lecznicza przeznaczona do stosowania w krenoterapii w leczeniu m.in. choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, nadkwasoty, otyłości i nadwagi, chorób układu krwiotwórczego, niedoczynności tarczycy, skazy moczanowej. Ponadto można stosować przy objawach nadmiernego spożycia alkoholu.
Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
Sposób użycia Wody leczniczej Zuber:
Leczenie prowadzić według wskazań lekarza. Profilaktycznie zaleca się pić na czczo i 45 minut przed posiłkiem. Zwykle zaleca się pić pół szklanki wody Zuber trzy razy dziennie. Wodę Zuber można pić bez rozcieńczania (jednorazowo maksymalnie 200-250ml), w leczeniu nieżytów nadkwaśnych – w rozcieńczeniu z wodą Jan w stosunku 1:1, w schorzeniach pęcherzyka żółciowego, wątroby, trzustki i przemiany materii – w rozcieńczeniu w stosunku 1:3. W celu zmniejszenia zawartości dwutlenku węgla w wodzie, mieszankę wód Zuber i Jan należy pić lekko podgrzaną w łaźni wodnej (ok. 40st. C) – pozwoli to uniknąć podrażnienia śluzówki i zwiększenia działania żółciopędnego i żółciotwórczego. Nie należy spożywać warzyw i owoców godzinę przed snem.
Objętość netto: 3l.